Zostań naszym Sponsorem!

Zakładając ŁCSM Moto-Strefa chcieliśmy stworzyć klub, który będzie wspierał zawodników, propagował i  rozpowszechniał sport motorowy wśród młodych i nie tylko. Marzeniem było zapewnienie każdemu chętnemu i utalentowanemu członkowi klubu pomocy finansowej i możliwości rozwoju.

Tworząc stowarzyszenie udało nam się zgromadzić wokół siebie grupę entuzjastów i kilkunastu dobrze zapowiadających się zawodników oraz weteranów
motosportu. Zainteresowanie naszym klubem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania:
– mamy 30 zawodników w różnym wieku,
– jako klub jesteśmy w czołówce klasyfikacji generalnej.

Robimy co możemy, niestety realia są inne, brakuje nam funduszy na działalność statutową, podstawową obsługę motocykli, spełnienie marzeń młodych sportowców. Zderzając się z murem rzeczywistości postanowiliśmy poprosić wszystkich sympatyków i kibiców o dobrowolne wsparcie naszego Stowarzyszenia:

Nasz numer konta: 86 1020 3352 0000 1102 0223 8509

Każda kwota mile widziana. Zebrane fundusze pomogą nam dalej utrzymywać wysokie standardy, pomagać naszym zawodnikom rozwijać ich talent, zwiększać nasze możliwości pomocy.

Z poważaniem
Zarząd i Zawodnicy ŁCSM „Moto-Strefa”

prosba_sponsor_zajawka

Zostań naszym Sponsorem!